Fabrika Taşımacılığı

Hemen  05327232515 Arayın!


Alanında Uzman Ekibimiz ile Fabrikanızı Taşıyoruz.

 Fabrika taşımasıFabrika taşımacılığı işyeri taşımacılığı konusunda firmamız tecrübesi bulunmaktadır.
1986 yılından bu yana ev nakliyesi yanı sıra fabrikaların nakliyesi gerektiği zaman da bir çok müşterilerimizin işini çözmüştür. Fabrika taşımacılığı ev nakliyatı ile aynı olmadığından dolayı bazı fabrikaların taşıma sistemi değişik durumlar da olması hasebiyle biz konuda da sizlere yardımcı oluruz.

Örneğin 5 katlı bir iş hanı var bunun kısa sürede taşınması gerekli, bizde yeterli araç ve sınırsız personel sorunu olmadığı için bu durumda işinizi hızlı ve kolay bir şekilde çözeriz. Böyle durumlarda müşterilerimizin önerilerini ön planda tutarak istişare içinde çözme taraftarıyız. İsterseniz kısa zaman içinde isterseniz zamana yaymak ta olabilir. Fabrika veya iş yerinizi zamanında size söz verdiğimiz gibi yerine teslim edebiliriz. Genelde adliye sarayları devler daireli s s k gibi iş hanlarının okul, kolej ve sürücü kursları taşımacılığında daha önceleri bir çok kez tecrübelerimiz vaardır.

Yüksek katlı ilk ve orta okullarda veya kolejlerde sürücü kursları gibi birçok dalda taşınma ile alakalarımız olmuştur. Geniş araç filomuz ve sınırsız personel kapasitemiz ile istediğiniz zaman diliminde sizlere yardımcı olmaya hazırız. Yukarıda saymış olduğumuz bu projelerde tecrübelerimiz olmasından sizlerinde böyle bir taşınma ihtiyacınız olması durumunda çekinmeden aramanız yeterli olacaktır.

İstanbul Merter de bir çok tekstil fabrikaları taşımacılığında yer almışızdır. Bir zamanlar Merter den Çerkezköy ve çorluya taşınan fabrikaların Hadım köy ve Esenyurt da taşınan iş yerlerinin taşınmasına vesile olmuşuzdur. Taşınan fabrika sahibleri, taşıdığımız okul müdürlerinin bizlere referans olmaktadırlar. Konu ile alakalı birden fazla referans verebiliriz.

Fabrika taşımacılığı konusunda öncelikle ön görüşme yapılıp işyerinizi ziyaret etmek isteriz. Yetkili personelimiz işin uzmanı arkadaş gelerek taşınacak fabrika ofis veya iş hanı okul vs bakılarak yerinde tespit edilerek nasıl bir taşınma işlemi olacak sizleri bilgilendirecektir. Sizinle yapılacak istişare sonucunda ortak bir karar alınarak taşınma tarihini gelen uzmanımız ile kararlaştırabilirsiniz.

Taşınma zamanı ise uygun bir zaman seçilerek size uyan ve bizimde uygun olduğumuz bir zaman da fabrika taşımaya sözleşme yapılabilir. Taşınma ile alakalı olarak ödeme seçeneklerimiz şöyle ki başlangıçta % 30 yarısı taşınınca kalan % 50 si iş bitiminde ise kalanın tamamı olarak sunulur. Kafanıza takılan tüm sorularınız ve ihtiyaçlarınız için firmamız ile iletişime geçiniz.