Evden Eve Nakliyat Nedir?

Hemen  05327232515 Arayın!


 evden eve Nakliyat araçlarımızEvden Eve Nakliyat Nedir?

Evden eve nakliyat işi bizim işimizdir. Kurumsal kimliğimiz ile sektörün önde gelenleri arasında yer almaktayız ve ayrıca lider bir kuruluştur. Tarihe imza atmış hizmet kalitesi ile ön planda olan verdiği sözün arkasında duran her açıdan bir numara öncü bir nakliyat firmasıdır. Enes evden eve nakliyat tam bir kadro sınırsız araç filosu ve sınırsız personelleri ile her müşteri hizmet sunmakta hiçbir zaman müşteriye olumsuz cevap vermemektedir. Son zamanlarda nakliyeciler kılığında dolaşan piyasanın altını üstüne getiren korsanlar sarmış vaziyettedir. Sizin yapmanız gereken sağlam bir evden eve nakliyat şirketi bulmak ve sorunsuz ev nakliyatı hizmeti almaktır. Taşınmadan önce yapmanız gereken konudan biriside referans verilen sağlam firmaları araştırmalısınız. Tavsiye ile bulduğunuz nakliyat şirketlerini tercih ederek daha doğru karar almış olursunuz.

Tavsiye edilen nakliye firması

Daha çok tavsiye edilen ve referans verilecek şirketleri tercih etmek gerekmektedir. Aynı zaman da çevrenizden tavsiyeler edinebilirsiniz yani bizi de sorabiliriniz. Daha önceleri tecrübeler edinmiş iseniz bizim yapacağımız hizmetin farkını daha iyi çözebilirsiniz.

Sektöründe öncü

Sektörünce öncü nakliyat firması

Evden eve nakliyat sektöründe çok karmaşıklık bir durum olduğunu söylemiştik daha öncesinde. Artık eskisi gibi korsan çalışan firmaların temizlenmesi gerektiğinin farkına varan devlet büyüklerimiz tek kamyonu veya kamyoneti bulunduran bu imkanı ile Evden eve nakliyat yapmaya kalkan bir çok korsan nakliyecilerden bahsediyoruz. Sıradan ambalaj malzemeleri kullanarak ev taşımaya çıkan belgesi ve taşıma sigortası bulundurmayan o kadar nakliyat firması var ki bunların piyasadan temizlenmesi demek en az beş yıl demektir buda uzun bir zaman. Bu demekte daha çok vatandaşımızın daha çok canın yanacağı anlamına gelmektedir.

Son zamanlarda sıklıkla karşılaştığımız konulardan biride müşteriye uygun fiyat vererek bilhassa uzun yol işlerinde eşyaların taşınması için başka nakliyecilerle takas yaparak işlerini halleden firmalar bulunmaktadır. Açıkcası dışarıdan gelen sıradan nakliyecileri kullanarak işin daha basit ve sıradan olması açısından gelen kamyoncunun da işine gelmesi dan dolayı nakliye firmalarının bazıları bu durumdan faydalanmaktadır. Bu konuda yapmanız gereken gelen firmanın wap sitesinde bulunan araçlarının her hangi birisini getirmesini isteyiniz veya K-3 yetki belgesini göstermesini isteyiniz. Gelen aracın logolu olmasına dikkat etmelisiniz.