Hemen  05327232515 Arayın!


Paketleme Hakkında

 Paketleme

 Paketleme Resim

Enes Evden eve nakliyat olarak ev eşyalarının paketlenme konusunda oldukça titiz davranan ve bu işin en önemli konu olduğunu bilerek eşyalarınızın tamamen hijyen ambalaj malzemesi kullanılmasına dikkat etmekteyiz. Ambalaj malzemesi olarak Türkiye de şuan bulunmayan ve Avrupa dan ithal olmuş dışarıdan istek üzerine getirilen özel üç kat boyutlu ve çeşitli renkler seçeneği bulunmakta olup eşyalarınızın hem hijyen hem de zarar görmemesi açısından biz bu malzemeleri kullanmaktayız. Türkiye de ilk bu imkanı müşterilerine sunmakta olan firmamızın her zaman örnek bir nakliyeci olduğunu söylerler.

Özenli bir paketleme eşyalarınızı korur

Diğer evden eve nakliyat şirketlerinin bizlere özenmesi ve bizden gördükleri hizmet konusunda vatandaşa sunma çabasında olduklarını da sizlere belirtelim.En başta ev eşyalarınızın örnek koltuk takımları öncelikle sökülmesi gerekenleri yerinde söküp ardından yukarıda bahsettiğimiz kaliteli hijyen ambalaj malzemesi ile sarılır.

Paketleme neden önemli?

Çünkü kapılardan çıkarken merdivenler den inerken sağa ve sola sürtünmeden dolayı hem tahriş olması ve tozlan maması için olmazsa olmazlardan birisidir. Baza ve yataklarda aynı şekil ambalaj yapılır.
Ardından gelelim yatak odası takımına. Yatak odası takımı yerinde sökülüp ambalajlanır ve götürdüğümüz yerde yerine kurulur. Gömme dolap veya özel yapılmış özel tasarlanmış mobilyalar ve duvara monte işlemleri için mutlaka önceden bilgi verilmesi gereklidir.

Paketleme İşlemi Nasıl Yapılır?

 Paketleme Nasıl yapılır
 Paketleme İşlemi

Gelelim beyaz eşyaların nasıl taşındığına. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve fırınlı Ay gaz bunların yerinden sökülüp tekrar aynı diğer eşyalar gibi ambalajlanır ve taşındığı dairede yerleri hazır olduğu takdir de yerlerine monte yapılır.
Gelelim yemek odası çocuk odası mobilyalarına Mobilyaların yerinde sökülüp aynı oda içerisinde ambalajlanması ve ambalajlı şekilde taşıması taşınan dairede yerine montesi firmamız tarafımızdan yapılmaktadır. Yukarıda bahsedildiği gibi boydan boya özel yapılmış veya asmalı duvara monteli mobilyalar için bizlere ön bilgiler verilmesi gerekmektedir.ev eşyalarınızın kolilere konulması çekmece içleri yatak baza içleri vitrin içleri tüm eşyalarınızın bizim tarafımızdan boşaltılması paketlenmesi durumunda maliyetin aynı olmayacağını belirtmek isteriz. İsteğe bağlı sizin yerinize çekmece içleri vitrin ve mutfak dolabında bardak tabak gibi malzemelerin kolilere yerleştirilmesi biz ufak bir fark ile yapılmaktadır. Böyle bir hizmet ayrımını sizler için hazırladık çünkü isteyen kolileme işini kendisi de yapabilir bu durum maliyeti biraz aşağıya çekmektedir. İstek ve önerileriniz dikkate alınır ve isteğe bağlı hizmet sunulmaktadır.