Enes Nakliyat Hakkında

Enes Evden Eve Nakliyat merkezi Güngören de yıllar öncesi bu sektörde ev taşımacılığı piyasasına girmiştir. O zamanki taşıma şirketleri bu işi daha basit usulde yapmaktayken firmamız Enes Nakliyat bu işin ciddi boyutlarını göz önünde bulundurarak sağlam bir alt yapısı ile işe başlamıştır. Her müşterilerinin gelecek için referans olacağını düşünerek yapmış olduğumuz hizmetin kalitesinden tutun çalıştırdığı personellerin deneyimli olmasına dikkat ederek her konuda sağlam bir zemin hazırlamıştır.

enesevden_eve_nakliyat_araclar_2

Onca geçen yıldan sonra şuan ki durumumuz ise son derece mükemmel ve en üst düzeyde çalışan personellerimiz mevcut olup geniş araç filomuz ve yüksek kapasiteli iş alma çapımız mevcuttur. Şimdiki zamanda her müşterilerin istek ve önerilerine ve her kesim insanımıza ılımlı yaklaşan hiç müşteriyi geri çevirmeyen zengin ve sektörde öncü Enes Nakliyat Firması haline gelmiştir. Çağın gelişen teknolojisini değerlendirerek son zamanlar çıkan icatları müşteriye bire bir sunmaktadır. Sizlerin en kaliteli hizmetlere laik olduğunuzu bilerek uygulamalarımızı aynı düzende oluşturmaktayız.Öz geçmişimiz bir aile şirketi olarak kurulmuştur ve aynı düzende devam etmektedir.

Çalışanlarımızın yıllardır yanımızda olması ve onlarla da sanki bir aile olmuşuzdur. Kesinlikle öz geçmişini bilmediğimiz personeller bulundurmayan şirketimiz çalışan personellerine oldukça titiz davranmaktadır. İşin ciddiyetli olmasında ki yegane temel evinize gelen personellerimizin hiçbir konuda sizleri üzmesine tavüz vermemekteyiz. Bizim için bir müşteri bin müşteridir ve her müşteriye aynı gözde bakmaktayız. Asla müşteri seçme gibi bir lükssümüz olmadığı gibi böyle bir anlayışı da asla uygun görmemekteyiz. Hedefimiz önümüzdeki yıllarda İstanbul dan sonra Ankara İzmir ve Bursa gibi büyük illere şubeler açılması gereğini ön planda tutulmaktadır.