Hemen  05327232515 Arayın!


Ev Taşıması Bizim İşimiz

 eşya depolamaFirmamız Ev taşıması konusunda Yıllarca bu sektörde ev taşımacılığı yapmaktayız. Ev taşıması işi için uzman kadrolar ve ev taşımasına uygun araçlar gereklidir. ev taşıması konusunda her zaman yanınızda ve her zaman aranızda bulabileceğiniz bir nakliyat firmasıyız. Gerek İstanbul içerisinde gerekse Şehirler arası ev taşıması konusunda firmamızdan yardım alabilirsiniz. Yıllardır bu sektörde durmadan yılmadan sorunsuz ve zevkle müşteriye ev taşıması hizmeti sunmak için buradayız. Artık tüm sorunları kökünden çözerek tam tamına dört dörtlük bir kapasite hazırladık. Gerek İstanbul içi gerekse İstanbul dışına hizmet konusunda kendimizi hazırladık. Yeterli kapasiteye sahip olduğumuz gibi, her ebatlarda araçlarımızda mevcuttur. Hiç bir bir müşterimizin istek ve önerilerini geri çevirmeyiz.

Ev taşıması için bizi tercih edeceğiniz farkımız.

Hep aynı kelimeleri söyler ya telefonun ucunda karşı konuştuğunuz kişiler, ve bekleriz ki tam konuşmalarda geçen hizmet ve verilen sözlerin umuduyla bekleriz gelen firmayı. Çok kez duyduğumuz örneklerden birini size bahsedelim, Aranan firma telefonda aslı astarı olmayan sayısız yalanlarla müşterinin birini adete yalan makinesi misali yanıltır. İşte biz geleceğiz evinizi tamamen kolileme yapacağız, elemanlarımız elleri eldivenli ayakları galoşlu başlarında şapkası üzerilerinde firmanın logolu önlükleri v,s saymış ta saymış. Gün gelip çatmış ve Ev taşıması firması kapıya yanaştığında söylenen sözlerin hiç birinin aslı astarı olmadığını gören ev sahibi hayal kırıklığına uğrar ve ne yapacağını bilemez. Hatta araçlarının kapalı çelik kasa olarak tanıtır ve kasamız o kadar hijyen ki elamanlarımız ayakkabı ile kasanın içinde dolaşmazlar demiş. Tabi gün geldi çattı bu evin taşınması gerek birde şehirler arası evden eve nakliyat olarak taşınacak bu vatandaş şimdi ne yapsın?

Kendi Planını ona göre yapan müşterinin bütün hayalleri suya düşer, ve ne yapacağını bilemez halde düşünür durur. Tam çaresizlik içinde kalmış M AKSU isimli müşterimiz orayı burayı aramaya başlar, bayağı çabalar sonucunda bizim daha önceden taşımış olduğumuz bir müşteriye den gelir, ve bizim firmamızın iletişim numaramızı alır. Ardından bizi arayan vatandaşımız M, AKSU bey derdini anlatır ve biz onu gayet iyi anlıyoruz ve bu yaşanan vakıanın sadece onlar yaşamadığını belirterek siz merak etmeyin biz konuyu çözeriz diyerek sakinleştirerek işe el atıyoruz. Ardından gelen süre artık sizde emin ellerdesiniz M, AKSU bey diye teselli de bulunarak işimizi İstanbul Bahçelievler den İzmir Bornova ya evlerini taşımasını yaparak kendilerinin huzurlu bir nakliyat yaşamış olarak referanslarımıza bekliyoruz. Kendilerinin yeni evlerinde güzel günlerde kalmalarını temenni eder bir daha böyle olumsuz vakıa yaşamamalarını temenni ederiz. Tavsiyelerinizi ve önerilerinizi bekliyoruz çok teşekkürler.